Ania Połeć

Ania Połeć

Właścicielka Idea Fit

Czytaj więcej
Karol Oszczudłowski

Karol Oszczudłowski

Instruktor ZUMBY

Czytaj więcej
Kadra Idea Fit

Poznaj Kadrę

Ekipy Idea Fit

Czytaj więcej

Idea Fit to ludzie pełni pasji, którzy chcą przekazać ją innym. Do swojej grupy dobieramy kompetentnych i doświadczonych pracowników. Zwracamy też uwagę na to, by byli życzliwi i przyjaźni - wszystko po to, byś czuła się u nas dobrze!

Poznaj naszych instruktorów!

Ania Połeć

Sportowiec – była reprezentantka Polski w tenisie stołowym. Szkoleniowiec grup młodszych w tenisie stołowym. Instruktor fitness, pilates oraz pływania. Fizjoterapeuta. Przygodę z fitnessem rozpoczęła już na studiach AWF w Krakowie. Tutaj zdobyła uprawnienia instruktorskie i od tej pory wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła studia na kierunku fizjoterapii, dlatego kładzie nacisk na bezpieczeństwo, technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie treningu do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Uśmiechem i pogodnym usposobieniem udaje jej się zachęcić do regularnej aktywności fizycznej. Dokłada wszelkich starań, aby trening był miłym spędzeniem czasu, przynoszącym nieocenione korzyści dla naszego ducha i ciała. Za jej wielki sukces uważa to, iż radością z podejmowania wysiłku fizycznego udaje jej się „zarazić” osoby w różnym wieku od najmłodszych, aż po seniorów.

Karol Oszczudłowski

Najbardziej lubi sambę, jednakże nie ma takiego tańca, który nie sprawia mu radości. Na zajęciach Zumba Fitness z Karolem usłyszysz klasyczne zumbowe kawałki, ale także muzykę afrykańską (którą uwielbia!) oraz wiele innych typów muzycznych. Uśmiech na twarzy, pozytywna energia i radość z tańczenia, które są jego nieodłącznymi atrybutami, sprawią, że nie tylko spalisz na jego zajęciach mnóstwo kalorii, ale także wrócisz do domu pełna siły do działania. Uważa, że taniec jest najlepszą terapią.

Czytaj więcej!