Nowy instruktor Karol

Przedstawiamy Karola Oszczudłowskiego, nowego instruktora w Idea Fit!

Od dziecka muzyka stanowiła ważny element jego życia. 6 lat grał na keyboardzie, 3 na gitarze. Jednakże to taniec całkowicie go porwał - gdy mając 13 lat trafił na kurs tańca towarzyskiego. Niedługo potem dołączył do lokalnego zespołu tańca nowoczesno-teatralnego, z którym występował w wielu konkursach, a potem wstąpił do klubu tańca towarzyskiego w rodzinnej miejscowości.

Najbardziej lubi sambę, jednakże nie ma takiego tańca, który nie sprawia mu radości. Na zajęciach Zumba Fitness z Karolem usłyszysz klasyczne zumbowe kawałki, ale także muzykę afrykańską (którą uwielbia!) oraz wiele innych typów muzycznych.

Uśmiech na twarzy, pozytywna energia i radość z tańczenia, które są jego nieodłącznymi atrybutami, sprawią, że nie tylko spalisz na jego zajęciach mnóstwo kalorii, ale także wrócisz do domu pełna siły do działania.

Motto: Taniec jest najlepszą terapią. Dlaczego? Bo pozwala zanurzyć się w świecie muzyki, ruchu i rytmu, powoduje, ze oddajesz się temu, przez co zapominasz, choć na chwilę o problemach codzienności.

Prywatnie: z wykształcenia filolog, posiadacz kota Aurorki, pasjonat języków obcych.