Ania Połeć

Ania Połeć

Właścicielka Idea Fit

Czytaj więcej
Sławek Połeć

Sławek Połeć

Właściciel Idea Fit

Czytaj więcej
Dominika Barci

Dominika Barci

Instruktor ZUMBY

Czytaj więcej
Iga Gadubała

Iga Gadubała

Instruktorka ZUMBY

Czytaj więcej
Irina Łozińska

Irina Łozińska

Instruktor fitness

Czytaj więcej
Ania Zawadzka

Ania Zawadzka

Dietetyczka Idea Fit

Czytaj więcej

Idea Fit to ludzie pełni pasji, którzy chcą przekazać ją innym. Do swojej grupy dobieramy kompetentnych i doświadczonych pracowników. Zwracamy też uwagę na to, by byli życzliwi i przyjaźni - wszystko po to, byś czuła się u nas dobrze!

Poznaj naszych instruktorów!

Ania Połeć

Sportowiec – była reprezentantka Polski w tenisie stołowym. Szkoleniowiec grup młodszych w tenisie stołowym. Instruktor fitness, pilates oraz pływania. Fizjoterapeuta. Przygodę z fitnessem rozpoczęła już na studiach AWF w Krakowie. Tutaj zdobyła uprawnienia instruktorskie i od tej pory wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła studia na kierunku fizjoterapii, dlatego kładzie nacisk na bezpieczeństwo, technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie treningu do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Uśmiechem i pogodnym usposobieniem udaje jej się zachęcić do regularnej aktywności fizycznej. Dokłada wszelkich starań, aby trening był miłym spędzeniem czasu, przynoszącym nieocenione korzyści dla naszego ducha i ciała. Za jej wielki sukces uważa to, iż radością z podejmowania wysiłku fizycznego udaje jej się „zarazić” osoby w różnym wieku od najmłodszych, aż po seniorów.

Czytaj więcej!

Sławek Połeć

Absolwent AWF Kraków. Trener squasha ESF level II z 17-letnim doświadczeniem. Nauczyciel WF-u, instruktor pływania, kulturystyki, narciarstwa.

Dominika Barci

Taniec towarzyszy jej od dziecka, swoje pierwsze kroki stawiała od pierwszej klasy szkoły podstawowej w młodzieżowym zespole artystycznym. Przez kolejne lata szkoliła się w zespole wokalno-tanecznym pod okiem profesjonalnych instruktorów. Jej przygoda z Zumbą rozpoczęła się w walentynki w roku 2016, kiedy to zakochała się w Zumbie od pierwszego kroku i... tak już pozostało do dnia dzisiejszego. Podczas zajęć zaraża uśmiechem i wydobywa radość z tańca. Jest osobą charyzmatyczną i pełną energii, co sprawia, że na jej zajęciach nie można się nudzić. Zumba jest sposobem na złości, smutki oraz stres - gwarancja dobrej zabawy i satysfakcji, a przy tym pozwala spalić wiele kalorii. Na co dzień Dominika jest dumną mamą dwójki cudownych urwisów i kobietą pracującą na pełny etat.

Czytaj więcej!

Iga Gadubała

Z tańcem związana od przedszkola. Przez długi czas trenowała taniec towarzyski. ZUMBĘ pokochała w 2016 roku. Już po pierwszych zajęciach wiedziała, że to jest "TO". Jako instruktor to wulkan pozytywnej energii i uśmiechu. Prywatnie miłośniczka filmów i książek. Znajomi określają ją jako nieobliczalną i szaloną – sama nie wie dlaczego. Jednak właśnie te cechy można spotkać u niej na zajęciach. Oprócz tego, super zabawa i moc energii gwarantowana. Nie zostaje nic innego jak powiedzieć: "LET'S GET THE PARTY STARTED"!

Czytaj więcej!

Irina Łozińska

Sportowiec - była reprezentantka Ukrainy w piłce ręcznej. Zawodniczka klubów: SPR Olkusz, Korona Handball Kielce, Spartak Kijów, Karpaty Użgorod, Zaporoże Zgia. Trenerka grup młodzieżowych w Klubie Sportowym "Szczypiorniak". Instruktor fitness oraz piłki ręcznej. Trener Personalny. Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w 2017 roku na kierunku Wychowanie Fizyczne-specjalność Menedżer. Doktorantka I roku AWF. Temat dysertacji: "Modyfikacja treningu techniczno-taktycznego z wykorzystaniem ćwiczeń motorycznych" . Codziennie pogłębia swoją wiedzę oraz podnosi swoje umiejętności. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów oraz badaniach naukowych.

Czytaj więcej!

Ania Zawadzka

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka - specjalność Dietetyka. Podczas studiów zdobywała wiedzę na temat redukcji masy ciała u osób z nadwagą i otyłością, żywienia sportowców oraz prawidłowych nawyków żywieniowych. Uwielbia gotować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni przygotowując zdrowe i smaczne posiłki. Jej pasją jest także taniec.