Ania Połeć

Ania Połeć

Właścicielka Idea Fit

Czytaj więcej
Dominika Barci

Dominika Barci

Instruktor ZUMBY

Czytaj więcej
Kasia Piotrowska

Kasia Piotrowska

Instruktor fitness

Czytaj więcej
Karol Oszczudłowski

Karol Oszczudłowski

Instruktor ZUMBY

Czytaj więcej
Ania Kalińska

Ania Kalińska

Dietetyczka Idea Fit

Czytaj więcej
Jola Gantkowska

Jola Gantkowska

Motywacja i wsparcie

Czytaj więcej

Idea Fit to ludzie pełni pasji, którzy chcą przekazać ją innym. Do swojej grupy dobieramy kompetentnych i doświadczonych pracowników. Zwracamy też uwagę na to, by byli życzliwi i przyjaźni - wszystko po to, byś czuła się u nas dobrze!

Poznaj naszych instruktorów!

Ania Połeć

Sportowiec – była reprezentantka Polski w tenisie stołowym. Szkoleniowiec grup młodszych w tenisie stołowym. Instruktor fitness, pilates oraz pływania. Fizjoterapeuta. Przygodę z fitnessem rozpoczęła już na studiach AWF w Krakowie. Tutaj zdobyła uprawnienia instruktorskie i od tej pory wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Ukończyła studia na kierunku fizjoterapii, dlatego kładzie nacisk na bezpieczeństwo, technikę wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie treningu do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Uśmiechem i pogodnym usposobieniem udaje jej się zachęcić do regularnej aktywności fizycznej. Dokłada wszelkich starań, aby trening był miłym spędzeniem czasu, przynoszącym nieocenione korzyści dla naszego ducha i ciała. Za jej wielki sukces uważa to, iż radością z podejmowania wysiłku fizycznego udaje jej się „zarazić” osoby w różnym wieku od najmłodszych, aż po seniorów.

Dominika Barci

Taniec towarzyszy jej od dziecka, swoje pierwsze kroki stawiała od pierwszej klasy szkoły podstawowej w młodzieżowym zespole artystycznym. Przez kolejne lata szkoliła się w zespole wokalno-tanecznym pod okiem profesjonalnych instruktorów. Jej przygoda z Zumbą rozpoczęła się w walentynki w roku 2016, kiedy to zakochała się w Zumbie od pierwszego kroku i... tak już pozostało do dnia dzisiejszego. Podczas zajęć zaraża uśmiechem i wydobywa radość z tańca. Jest osobą charyzmatyczną i pełną energii, co sprawia, że na jej zajęciach nie można się nudzić. Zumba jest sposobem na złości, smutki oraz stres - gwarancja dobrej zabawy i satysfakcji, a przy tym pozwala spalić wiele kalorii. Na co dzień Dominika jest dumną mamą dwójki cudownych urwisów i kobietą pracującą na pełny etat.

Czytaj więcej!

Kasia Piotrowska

Kasia czynnie i z pasją zajmuje się fitnessem od ponad 4 lat, najbardziej spełnia się prowadząc zajęcia wzmacniające oraz treningi funkcjonalne jak również zajęcia typu zdrowy kręgosłup czy stretching.
Kasia jest od dziecka związana ze sportem – trenowała koszykówkę w jednym z krakowskich klubów. Obecnie uczestniczka licznych szkoleń i konwencji fitness. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Jest osobą pogodną i energiczną, uwielbia pracę z ludźmi i wspólne treningi.

Czytaj więcej!

Karol Oszczudłowski

Najbardziej lubi sambę, jednakże nie ma takiego tańca, który nie sprawia mu radości. Na zajęciach Zumba Fitness z Karolem usłyszysz klasyczne zumbowe kawałki, ale także muzykę afrykańską (którą uwielbia!) oraz wiele innych typów muzycznych. Uśmiech na twarzy, pozytywna energia i radość z tańczenia, które są jego nieodłącznymi atrybutami, sprawią, że nie tylko spalisz na jego zajęciach mnóstwo kalorii, ale także wrócisz do domu pełna siły do działania. Uważa, że taniec jest najlepszą terapią.

Czytaj więcej!

Ania Kalińska

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka - specjalność Dietetyka. Podczas studiów zdobywała wiedzę na temat redukcji masy ciała u osób z nadwagą i otyłością, żywienia sportowców oraz prawidłowych nawyków żywieniowych. Uwielbia gotować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni przygotowując zdrowe i smaczne posiłki. Jej pasją jest także taniec.

Jola Gantkowska

Od ponad 15 lat pracuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej. Od 6 lat prowadzi własną działalność coachingową. Jej pasją zawodową jest szeroko rozumiany rozwój osobisty. Prywatnie, swoje pasje dzieli na sport, wraz z "Idea Fit" oraz wino, wraz ze stowarzyszeniem "Kobiety i wino".