Idea Fit - dieta: na wiosnę!

Słodkie muffinki na śniadanie, kawałek pizzy na obiad i fast food na wieczór. A, i jeszcze batonik do pracy! To nie mit - tak właśnie jemy! I przy tym... chudniemy!
Powracamy z naszą akcją "Idea Fit - dieta"! Na wiosnę mamy dla Was 2x więcej zamienników popularnych posiłków, fast foodów i słodyczy! Zaglądacie do nas w każdy czwartkowy poranek po inspiracyjne kęsy czegoś pysznego, zdrowego i w sam raz dla całej rodziny!

  • Co to jest?
    "Idea Fit - dieta" to projekt stworzony z myślą o tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy lub ulubionych produktów, ale jednocześnie pragną zdrowego odżywiania dla siebie i swojej rodziny. Wygodna forma wideo-przepisów na pewno przypadnie Ci do gustu!

  • Gdzie będą dostępne przepisy?
    Na naszym Facebooku, w każdy czwartek pojawi się łatwy przepis, który zaspokoi Twoją ochotę na smaczne jedzenie i jednocześnie nie zrujnuje Twojej sylwetki i portfela!

  • Czy będę umiała wykonać przepis?
    Potrawy przygotujemy razem z Tobą - krok po kroku. Dodatkowo, podrzucimy Ci wartościowe porady, aby Twoje codzienne wybory kulinarne miały zbawienny wpływ na zdrowie i sylwetkę. Do każdego przepisu dołączymy krótki komentarz od naszego specjalisty- dietetyka, Ani Zawadzkiej, w którym znajdziesz dodatkowe ciekawostki z zakresu żywienia.

Śledź nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/ideafitkrakow!
Na pierwszy przepis zapraszamy już 1 marca br., z samego rana!